Oferujemy dorabianie szyb do busów oraz samochodów ciężarowych

 

Samochód bez szyby, z potłuczoną albo pękniętą, o czym wiedzą wszyscy kierowcy, podczas rutynowego, corocznego przeglądu technicznego, nie zostanie dopuszczony do ruchu. MrGlass od lat zajmuje się montowaniem szyb samochodowych.

 

szyby do samochodów ciężarowych

Samochód to skarb

Mr Glass wie o tym, że samochód jest dla jego posiadacza skarbem. Szyba, czy opona – musi to być produkt trafiony w punkt, tym bardziej, jeśli taki samochód ma pełnić także funkcje estetyczne, cieszące oko.
Nasza specjalistyczna firma oferująca dorabianie szyb do busów oraz do samochodów ciężarowych, wywiąże się z takiego zadania wzorcowo. Właścicielowi takiego samochodu, pozostanie jedynie cierpliwie poczekać, a biorąc pod uwagę fakt, czym dysponuje, nie powinno to być jakimś specjalnym wyzwaniem. Ludzie dbający o swój wyjątkowy sprzęt potrafią mu poświęcić wiele uwagi i czasu. Ponieważ, jak wiadomo, tego właśnie nasze maszyny i urządzenia najbardziej potrzebują.

 

Niech Twój samochód wygląda dobrze

Mr Glass zamontuje każdy rozmiar szyby, do każdego samochodu (nie tylko do busów i samochodów ciężarowych). Firma zamontuje część starannie. Bez opóźnień, bez poślizgu i z zadbaniem o to, aby pojazd mógł funkcjonować na drodze nie tylko jako pełnoprawny uczestnik ruchu drogowego, ale i sprzęt cieszący oko.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szyb do busów oraz do samochodów ciężarowych– skontaktuj się z nami!